تیم ما در گروه تجارت انرژی رایکا با سال‌ها تجربه در حوزه‌ی صنایع نفت و گاز مشغول فعالیت است. عمده فعالیت ما شامل دو بخش است.

۱-خرید و فروش محصولات پتروشیمی
۲- تولید روغن‌ موتور، روغن دنده، روغن هیدرولیک گریس و انواع روغن و روان کننده‌های صنعتی

در بخش محصولات پتروشیمی ما به دنبال ارائه‌ی خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان هستیم. از این رو، تلاش می‌کنیم که در فعالیت‌هایمان بهترین عملکرد را ارائه دهیم و با همکاری و تعامل با مشتریان، روابط مطمئن و پایداری را ایجاد کنیم.
با تمامی قوانین و مقررات مربوطه آشنا هستیم و با داشتن ارتباطات بسیار خوب با تامین‌کنندگان مختلف در سطح جهان، توانایی ارائه‌ی بهترین قیمت و کیفیت محصولات را داریم.

در بخش دوم فعالیت‌هایمان با تلاش برای بهبود کیفیت و افزایش بازدهی خودروها و با استفاده از تجربه‌ی طولانی در این حوزه، به تولید روغن‌های با کیفیت و با استانداردهای جهانی پرداخته‌ایم. این روغن‌ها با توجه به نوع خودرو و شرایط کارکرد آن، ارائه می‌شوند و با تحقیق و بررسی‌های مستمر، برای بهبود کیفیت و افزایش بازدهی، به روزرسانی می‌شوند.

ما در رایکا انرژی به پایبندی در اصول اخلاقی و کیفیت بالا، توجه ویژه‌ای داریم. همچنین، بهبود مستمر فرایندها و ارتقای سطح خدمات ارائه شده به مشتریان، یکی از اهداف مهم ماست. در این راستا، تلاش می‌کنیم که با گسترش روابط تجاری، به جایگاه برتری در بازار نفت و گاز دست پیدا کنیم و بتوانیم در آینده، فعالیت‌های خود را در حوزه‌های دیگر نیز گسترش دهیم.